آموزش جامع تربیت سگ یا: چگونه با سگ خود دوست شویم؟

این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا با آموزش‌های اصولی، زندگی بهتری برای خود و سگ خود بسازید و از تولگی تا بزرگسالی، دوستی شایسته و خوش رفتار در کنار خود داشته باشید.

قیمت 29000 تومان

مهم‌ترین دغدغۀ همۀ ما که تصمیم گرفته‌ایم سگی را به خانوادۀ خودمان اضافه کنیم، تربیت درست و اصولی آن است. در دوره‌ای که برای شما آماده کرده‌ایم، تمام نکاتی که در تربیت سگ باید بدانید را به شما آموزش می‌دهیم.

بهترین زمان برای آموزش سگ چه وقت است؟

بهترین موقع برای تزبیت سگ، دوران تولگی است. آموزش به توله سگ، خیلی راحت‌تر از آموزش به یک سگ بالغ است که رفتارهایی در او نهادینه شده باشد. اما یک نکتۀ مهم را نباید فراموش کنیم!

فرقی ندارد که هدفتان آموزش سگ خانگی یا آموزش سگ نگهبان باشد؛ همۀ ما قبل از آن‌که سگ خود را آموزش دهیم، ابتدا باید خودمان آموزش ببینیم! تنها در این صورت است که می‌توانیم سگی با رفتارهای درست و دوست‌داشتنی داشته باشیم. واقعیت این است که زندگی با سگی که رفتار درستی با سایر انسان‌ها و حیوانات ندارد، دشوار است. این سگ‌ها را هیچ کسی دوست ندارد و شما هم به زودی از دست آن‌ها خسته می‌شوید. البته در بدرفتاری سگ‌ها، صاحبان در ردیف اول اتهام قرار دارند، اما متاسفانه این سگ‌ها هستند که جریمه می‌شوند و هزینۀ بی‌توجهی صاحبانشان را پرداخت می‌کنند.

همۀ ما از روزی که تصمیم گرفتیم از یک سگ نگهداری کنیم، دغدغۀ آموزش او را هم داشته‌ایم و بارها و بارها به دنبال دوره‌های آموزشی، کتاب‌ها و تربیت‌دهندگان مطمئنی بودیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن، سگ خود را تربیت کنیم. اما بدلیل عدم وجود منابع آموزشی مناسب، به خصوص منابع آموزشی فارسی، چندان موفق نبوده‌ایم.

تربیت سگ خودمان را از حرفه‌ای‌ ترین‌های دنیا بیاموزیم!

به همین دلیل در پت بان تصمیم گرفتیم تا یکی از معتبرترین و بهترین دوره‌های آموزشی سگ را به زبان فارسی زیرنویس کنیم تا شما یک منبع آموزشی قابل اعتماد برای آموزش سگ خود داشته باشید. این دورۀ آموزشی توسط دکتر دونبار (Dr. Ian Dunbar) یکی از معروف‌ترین تربیت‌دهندگان سگ در دنیا آموزش داده شده است. علاوه بر آن، برندۀ بهترین فیلم آموزشی سگ در سال 1992 از طرف موسسه نویسندگان حیوانات خانگی در آمریکا (Dog Writers Association of America) شده و همواره با استقبال صاحبان سگ در سراسر دنیا قرار گرفته است.

به خاطر داشته باشید که باید برای این دوست صمیمی خود وقت بگذارید و تمام تلاش خود را متمرکز بر آموزش آن کنید تا در بزرگسالی هم شاهد رفتارهای شایسته‌ای از او باشید. بنابراین در اولین قدم باید اصول تربیت سگ آموزش ببینید. این دوره آموزشی برای شما که به آموزش و تربیت سگ خود اهمیت می‌دهید ضرروی است.

در این دوره چه چیزهایی را یاد می‌گیریم؟

در آموزشی که برای شما زیرنویس کرده‌ایم، دکتر دونبار روش‌ها و تکنیک‌های تربیت اصولی سگ را به ما آموزش می‌دهد و به ما کمک می‌کند تا با سگ خود دوست شویم و بهترین دوست او بمانیم. پس از مشاهدۀ این دوره، با خیال راحت می‌توانید تربیت توله سگ خودتان را شروع کنید و بیش از پیش از حضور او در زندگی خود لذت ببرید.

البته این دورۀ آموزشی از 4 قسمت تشکیل می‌شود که در هر قسمت مباحث تخصصی و اساسی در آموزش و تربیت سگ مطرح می‌گردد. 

  • در قسمت اول که در اختیار شما قرار گرفته است، دکتر دونبار در مورد نحوه اجتماعی کردن سگ‌ها و ارتباط برقرار کردنشان با سایر حیوانات و انسان‌ها صحبت می‌کند. همچنین دستورات پایه‌ای مانند نشستن، پاشدن و خوابیدن را به ما آموزش می‌دهد.
  • در قسمت دوم، مهم‌ترین مشکلات رفتاری سگ‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. گاز گرفتن، جویدن، پارس کردن و چاله کندن از جمله مشکلات رفتاری هستند که در این قسمت روش‌های برطرف کردن‌شان را می‌آموزیم. همچنین نحوۀ استفاده از قفس و نگهداری از سگ در خانه به شما آموزش داده می‌‌شود.
  • در قسمت سوم، آموزش اجتماعی کردن سگ تکمیل می‌شود. همچنین یاد می‌گیریم که چگونه سگ خود را آموزش دهیم تا در پیاده‌روی‌ها و حضور در محیط بیرون از خانه بخوبی با ما همراهی کند.
  • در قسمت چهارم بطور کلی به مباحث کنترل کردن سگ پرداخته می‌شود و یاد می‌گیرید که چگونه سگ خود را از راه دور، در حین بازی و سایر موقعیت‌ها کنترل کنید و به محض صدا زدن، سگ خود را در کنارتان داشته باشید.

یادگیری این اصول اولیه برای ادامه موفقیت آمیز روند تربیت سگ شما حیاتی است. همچنین اجتماعی کردن سگ یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که صاحبان سگ با آن مواجه هستند و متاسفانه شاهد آن هستیم که توجهی بسیار کمی به این آموزش حیاتی می‌شود.

سگی که به خوبی اجتماعی می‌شود، به راحتی با سایر انسان‌ها و سگ‌ها رابطه برقرار می‌کند و در این میان همه از همراهی با این سگ لذت می‌برند. در عوض، سگی که اجتماعی می‌شود، پرخاشگر بوده و مورد استقبال هیچ فردی قرار نمی‌گیرد که در این صورت بهترین دوست شما، به آزاردهنده‌ترین دوست شما تبدیل می‌شود!

از شما دعوت می‌کنیم به تماشای این دوره بنشینید. قبل از دریافت این آموزش، حین آموزش سگ و حتی بعد از آن، هر سوالی که داشتید می‌توانید در بخش نظرات از ما بپرسید. در ضمن ما مشتاقانه منتظر شنیدن پیشنهادات خوب شما هستیم :)

سوالات متدوال

در این دوره چه چیزهایی می آموزیم؟

این دوره آموزشی در 4 قسمت مختلف ارائه می‌شود. در قسمت اول ابتدا با نحوۀ اجتماعی کردن سگ‌ها آشنا می‌شویم. در ادامه دستورات پایه‌ای مانند نشستن و ایستادن را می‌آموزیم. در قسمت دوم مشکلات رفتاری سگ‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و راه حل‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

قسمت سوم به آموزش پیاده‌روی، نحوه استفاده از قلاده و جلوگیری از رفتارهای اشتباه مانند پریدن اختصاص می‌یابد. در قسمت چهارم نیز به شما آموزش می‌دهیم که چگون رفتارهای سگ خود مانند بازی کردن را کنترل کنید.

چرا این دوره را انتخاب کنیم؟
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
پس از پایان این دوره کجا ایستاده‌ایم؟

نظر شرکت کنندگان این دوره

دیدگاه ارزشمند شما

عنوان دوره
آموزش جامع تربیت سگ یا: چگونه با سگ خود دوست شویم؟
قیمت 29000 تومان
مدت زمان آموزش
03:48:00
نوع دوره
مجازی و نقدی
شیوه ارسال
دانلودی